در گوگل محبوب کنید :
گروه MsXBOX360 :  تغییرات اساسی تا چند روز دیگر ....
توجه : وب سایت ام اس ایکس باکس در تاریخ 30 خرداد 1393 با تغییرات ظاهری و بروزرسانی بعضی از بخشها به کار خود ادامه داد.

     پکیج ایکس باکس 360 الیت – XBOX360 Elite

بسته دوم و کاملاً حرفه ای ایکس باکس 360 Elite  نام دارد که  از ابزارهای بیشتری نسبت به نسخه Arcade  برخوردار است .

این پکیج 100 دلار بیشتر از پکیج Arcade قیمت دارد و این بالا بودن قیمت نسبت به پکیج Arcade به دلیل این است که تمامی لوازم جانبی  ایکس باکس 360 + حافظه 120 گیگابایتی را دارا می باشد.

قیمت اصلی این پکیج در جهان 245 دلار می باشد ولی در کشور عزیزمان این پکیج با قیمت(در منوی سمت چپ وبلاگ قیمتهای بروز ثبت می شوند ) به فروش می رسد.

بالا بودن قیمت این نسخه به این دلیل نمی باشد که بازی هایی که این پکیج پشتیبانی میکند را نسخه Arcede پشتیبانی نمیکند بلکه تمامی پکیجها تمامی بازی هایی که منتشر می شود را ساپورت میکنند و تفاوت قیمیتی این پکیج ها به این دلیل می باشد که از ابزارهای بیشتری این پکیج بهره برده است .

این پکیج از دیگر پکیج  ایکس باکس (Arcade) از لوازم جانبی بیشتری تشکیل شده است ولی از نظر سخت افزاری با نسخه Arcade  هیچ تفاوتی ندارد .

دیگر تفاوت این پکیج با پکیج Arcade بهره بردن از 120 گیگابایت حافظه است که به راحتی می توانید بازی های خود را بر روی این حافظه ریخته تا هر زمانی که می خواهید آن بازی ها را با سرعت لود بیشتری  اجرا نمایید.

در حال حاضر برد اصلی این پکیج Jasper می باشد.

رنگ این پکیج سیاه می باشد

 وسایل جانبی پکیج Xbox360 Elite

یک دسته بی سیم -  120 گیگابایت حافظه – هدست – کابل شبکه - کابل AV   ( استاندارد ) – عضویت نقره ای در شبکه لایو – 2 دیسک بازی اورجینال

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 14:26  توسط DR.Xbox360  | کليک نماييد جهت مشاهده تمامي مطالب وبلاگ
 
بزودي راه اندازي مي شود ...